Dobry przewodnik dba nie tylko o wysoce merytoryczną treść, którą chce przekazać swoim turystom, ale także troszczy się o ich komfort podczas zwiedzania. Często używane słuchawki czy odbiorniki mogą być siedliskiem wielu bakterii, grzybów, a nawet wirusów czy pasożytów. Zadbaj o higienę sprzętu tourguide i bezpieczeństwo turystów dając im gwarancję zastosowania odpowiednich środków!

Od 2018 roku w naszej ofercie znaleźć można gamę akcesoriów higienicznych. Rozdaj je przed wycieczką lub w autokarze. Twoi turyści będą mieli gwarancje higieny, a Ty? Problem dezynfekcji sprzętu z głowy!

JEDNORAZOWE CHUSTECZKI DEZYNFEKUJĄCE DO SŁUCHAWEK I ODBIORNIKÓW

Chusteczki nasączone są atestowanym medycznym środkiem dezynfekującym, pakowane po 1 sztuce. Wystarczy rozdać je turystom, którzy sami zdezynfekują swój sprzęt zyskując 100% gwarancję higieny! Nasze chusteczki skutecznie usuwają bakterie, grzyby i wirusy.

Chusteczki higieniczne przydadzą się do zdezynfekowania całej powierzchni odbiornika tourguide oraz wielorazowej słuchawki. W zestawie z wymiennymi gąbkami czy nakładkami tworzą kompleksowy zestaw do higieny słuchawek!

Skład:
100 g roztworu zawiera: chlorek benzalkoniowy 0,26 g, pirytionian sodu 0,025 g, polikondensaty, substancje zapachowe, wodę demineralizowaną.

PŁYN DO CZYSZCZENIA I DEZYNFEKCJI SŁUCHAWEK I ODBIORNIKÓW TOURGUIDE

Spray do dezynfekcji sprawdzi się u każdego przewodnika, który chce sam zadbać o higienę swojego systemu tourguide. Spray wystarczy rozpylić nad większą liczbą słuchawek i odbiorników i przetrzeć suchą szmatką.

Spray może być stosowany razem z chusteczkami do dezynfekcji dając turystom gwarancję podwójnej higieny.

Zastosowana w sprayu formuła „Bacoban” skutecznie działa przeciwko: bakteriom, grzybom, wirusom (wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV, infekcje grypy, w tym H5N1 i H1N1, rotawirusy i adenowirusy).

Skład:
100 g roztworu zawiera: benzalkoniowy chlorek 0,26 g, pirytion sodu 0,025 g, polikondensaty, substancje zapachowe, wodę oczyszczoną.
Nie zawiera formaldehydów i fenolu.

JEDNORAZOWE GĄBKI I NAKŁADKI NA SŁUCHAWKI

Wymienne elementy pozwalające na zachowanie higieny w przypadku wielorazowych słuchawek przylegających do ucha. To nie tylko komfort dla turysty, ale także wysoka jakość i nienaganny wygląd słuchawek nawet po wielu latach użytkowania.

Jednorazowe gąbki oraz nakładki dedykowane są nagłownym słuchawkom EM-200 oraz słuchawkom nausznym SH-2. Konstrukcja słuchawek pozwala na bezproblemową wymianę gąbek i nakładek, a także na pełną dezynfekcję.

 

JEDNORAZOWE GUMKI HIGIENICZNE DO SŁUCHAWEK DOUSZNYCH

Wymienne gumowe elementy, które mają bezpośredni kontakt z małżowiną uszną. 

Gumki higieniczne pozwalają na bezpieczne korzystanie z wielorazowych dousznych słuchawek takich jak EM-100. Elementy, które mają bezpośredni kontakt z wnętrzem ucha należy wymieniać po każdym użytkowniku słuchawki, aby zapewnić mu najwyższe standardy higieny.

SŁUCHAWKI JEDNORAZOWE SJ-1, SJ-2, SJ-3/SJ-4, SJ-4D, SJ-5, SJ-6 

Specjalnie dla wygody zarówno przewodnika jak i turysty pakowane są osobno w woreczki. W tym przypadku nie trzeba martwić się o dezynfekcję, ponieważ woreczki dają gwarancję pierwszego użycia, czystości i higieny.

Obecnie w ofercie posiadamy 6 rodzajów słuchawek: SJ-1, SJ-2, SJ-3/SJ-4, SJ-4D, SJ5 oraz SJ-6. Oferowane przez nas słuchawki to modele douszne i dokanałowe (na jedno ucho), a także model na dwoje uszu. Słuchawki posiadają standardowe złącze słuchawkowe 3.5 mm. Dodatkowo słuchawka SJ-2 o anatomicznym kształcie sprawdzi się przy wymagających turystach lub przy wielogodzinnym zwiedzaniu.

Więcej informacji na temat samych słuchawek znaleźć można na naszej stronie www.sluchawkijednorazowe.pl

SYSTEM SMYCZY JEDNORAZOWYCH ORAZ SMYCZY DO PRANIA

Smycze wielorazowe, które zwykle można znaleźć przy odbiornikach i nadajnikach tourguide są eksploatowane przez dziesiątki użytkowników. Mocowane do urządzeń raz, niestety prawdopodobnie nigdy nie wymieniane i nie prane zbierają brud i są siedliskiem wielu bakterii. Nasz autorski system smyczy jednorazowych oraz smyczy do prania rozwiązuje te problemy.

2 POWODY DLA KTÓRYCH NALEŻY DEZYNFEKOWAĆ SŁUCHAWKI WIELORAZOWE:

1. Podczas eksploatacji słuchawki stają się siedliskiem milionów bakterii i martwego naskórka, co może prowadzić do schorzeń narządu słuchu oraz skóry.

2. Zanieczyszczenia mogą powodować zakłócenia dźwięku, a w skrajnym przypadku nawet jego całkowite stłumienie.

SPRAWDŹ NASZE SYSTEMY TOURGUIDE

Okayo OTG-102 mGuideⓇ

Okayo WaveTalk

mGuide Pellegrino 2

Okayo WT-300 G2

Okayo OTG-200

Okayo WT-350

Napisz do nas