Dobry przewodnik dba nie tylko o wysoce merytoryczną treść, którą chce przekazać swoim turystom, ale także troszczy się o ich komfort podczas zwiedzania. Często używane słuchawki czy odbiorniki mogą być siedliskiem wielu bakterii, grzybów, a nawet wirusów czy pasożytów. Zadbaj o higienę sprzętu tourguide i bezpieczeństwo turystów dając im gwarancję zastosowania odpowiednich środków!

Od 2018 roku w naszej ofercie znaleźć można gamę akcesoriów higienicznych. Rozdaj je przed wycieczką lub w autokarze. Twoi turyści będą mieli gwarancje higieny, a Ty? Problem dezynfekcji sprzętu z głowy!

 

JEDNORAZOWE CHUSTECZKI DEZYNFEKUJĄCE DO SŁUCHAWEK I ODBIORNIKÓW

Chusteczki nasączone są atestowanym medycznym środkiem dezynfekującym, pakowane po 1 sztuce. Wystarczy rozdać je turystom, którzy sami zdezynfekują swój sprzęt zyskując 100% gwarancję higieny! Nasze chusteczki skutecznie usuwają bakterie, grzyby i wirusy.

Chusteczki higieniczne przydadzą się do zdezynfekowania całej powierzchni odbiornika oraz wielorazowej słuchawki. W zestawie z wymiennymi gąbkami czy nakładkami tworzą kompleksowy zestaw do higieny słuchawek!

Skład:
100 g roztworu zawiera: chlorek benzalkoniowy 0,26 g, pirytionian sodu 0,025 g, polikondensaty, substancje zapachowe, wodę demineralizowaną.

 

PŁYN DO CZYSZCZENIA I DEZYNFEKCJI SŁUCHAWEK I ODBIORNIKÓW TOURGUIDE

Spray do dezynfekcji sprawdzi się u każdego przewodnika, który chce sam zadbać o higienę swojego systemu tourguide. Spray wystarczy rozpylić nad większą liczbą słuchawek i odbiorników i przetrzeć suchą szmatką.

Spray może być stosowany razem z chusteczkami do dezynfekcji dając turystom gwarancję podwójnej higieny.

Zastosowana w sprayu formuła „Bacoban” skutecznie działa przeciwko: bakteriom, grzybom, wirusom (wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV, infekcje grypy, w tym H5N1 i H1N1, rotawirusy i adenowirusy).

Skład:
100 g roztworu zawiera: benzalkoniowy chlorek 0,26 g, pirytion sodu 0,025 g, polikondensaty, substancje zapachowe, wodę oczyszczoną.
Nie zawiera formaldehydów i fenolu.

 

JEDNORAZOWE GĄBKI I NAKŁADKI NA SŁUCHAWKI

Wymienne elementy pozwalające na zachowanie higieny w przypadku wielorazowych słuchawek przylegających do ucha. To nie tylko komfort dla turysty, ale także wysoka jakość i nienaganny wygląd słuchawek nawet po wielu latach użytkowania.

Jednorazowe gąbki oraz nakładki dedykowane są nagłownym słuchawkom EM-200 oraz słuchawkom nausznym SH-2. Konstrukcja słuchawek pozwala na bezproblemową wymianę gąbek i nakładek, a także na pełną dezynfekcję.

 

JEDNORAZOWE GUMKI HIGIENICZNE DO SŁUCHAWEK DOUSZNYCH

Wymienne gumowe elementy, które mają bezpośredni kontakt z małżowiną uszną. 

Gumki higieniczne pozwalają na bezpieczne korzystanie z wielorazowych dousznych słuchawek takich jak EM-100. Elementy, które mają bezpośredni kontakt z wnętrzem ucha należy wymieniać po każdym użytkowniku słuchawki, aby zapewnić mu najwyższe standardy higieny.

 

SŁUCHAWKI JEDNORAZOWE SJ-1, SJ-2, SJ-3 

Specjalnie dla wygody zarówno przewodnika jak i turysty pakowane są osobno w woreczki. W tym przypadku nie trzeba martwić się o dezynfekcję, ponieważ woreczki dają gwarancję pierwszego użycia, czystości i higieny.

Obecnie w ofercie posiadamy 3 rodzaje słuchawek: SJ-1, SJ-2 i SJ-3. Wszystkie oferowane przez nas słuchawki to modele douszne, na 1 ucho. Słuchawki posiadają standardowe złącze słuchawkowe 3.5 mm.

W zależności od potrzeb i długości wycieczki oferowane przez nas słuchawki posiadają różną trwałość. W przypadku jednorazowych słuchawek SJ-1 i SJ-2 to ponad 7 dni, natomiast jednorazowe słuchawki SJ-3 do 7 dni.

Dodatkowo słuchawka SJ-2 o anatomicznym kształcie sprawdzi się przy wymagających turystach lub przy wielogodzinnym zwiedzaniu.

 

 

 

Więcej informacji na temat samych słuchawek znaleźć można na naszej stronie www.sluchawkijednorazowe.pl

2 POWODY DLA KTÓRYCH NALEŻY DEZYNFEKOWAĆ SŁUCHAWKI WIELORAZOWE:

1. Podczas eksploatacji słuchawki stają się siedliskiem milionów bakterii i martwego naskórka, co może prowadzić do schorzeń narządu słuchu oraz skóry.

2. Zanieczyszczenia mogą powodować zakłócenia dźwięku, a w skrajnym przypadku nawet jego całkowite stłumienie.

Napisz do nas