Okayo WT-350 to nowy model prostego i niezawodnego systemu tourguide, w Polsce dostępny od jesieni 2015 roku. Idealne rozwiązanie pozwalające na znaczne oszczędności i korzyści skali – zwłaszcza dla firm, których zapotrzebowanie przekracza 100 odbiorników.

Okayo WT-350 jest zasilany 1 baterią/akumulatorem AA, który starcza na ponad 18 godzin pracy, co stawia ten model w pozycji lidera długości pracy wśród urządzeń zasilanych 1 baterią AA.
Podobnie jak inne modele serii Okayo WT, także WT-350 wyłącza się automatycznie przy braku transmisji przez 20 minut.

Waga WT-350 to tylko 70gr z baterią. Komplet odbiorników dla całego autokaru mieści się w wygodnej do noszenia torbie wielkości torby na laptopa.

Zasięg tego modelu, jak wykazały nasze testy to w praktyce 100 metrów.

WT-350 posiada 16 kanałów w technologii szerokopasmowej (wideband audio) co przyczynia się do jakości krystalicznej transmisji bliskiej oryginalnemu brzmieniu głosu.

Odbiornik Okayo WT-350R posiada wyświetlacz wskazujący numer kanału oraz poziom baterii.

Wyposażone w akumulator AA WT-350 można także ładować w zbiorczej ładowarce HDC-324, co odróżnia go także od WT-320R, który z założenia przeznaczony jest do współpracy z bateriami jednorazowymi.

Podobnie jak mGuide Pellegrino, tak i WT-350 to idealne rozwiązanie dla touroperatorów i wypożyczalni, gdzie liczy się ekonomika zakupu (szybki zwrot inwestycji) i użytkowania (niskie zużycie baterii lub częstotliwość ładowania), wygoda użycia (mała waga i rozmiar), komfort i prostota dla użytkownika. W połączeniu z idealną jakością transmisji wyróżniającą ten model systemu tourguide na rynku sądzimy, że WT-350 odniesie jeszcze większy sukces niż słynny model WT-480.

Okayo WT-350 [pdf]

Systemy dla przewodników

przewodnik

Systemy dla muzeów

muzeum

Inne modele tourguide:

Nasi klienci:

  • Volkswagen
  • Secession
  • Steyr
  • Pro Italy
  • Velux
  • Ramboll
  • Arcelor Mital

Więcej klientów

Napisz do nas