Jeżeli napotykacie przeszkodę w postaci hałasu podczas gdy prowadzicie szkolenia lub oprowadzacie gości po linii produkcyjnej Waszego zakładu, to znaczy że potrzebujecie radiowego systemu komunikacji, takiego jak systemy tourguide lub system typu full duplex.

Hałas nie będzie już przeszkodą!

Posiadając wieloletnie doświadczenie w doradztwie i sprzedaży radiowych systemów komunikacji wzbogacone o współpracę z naszymi klientami z różnych branż, a także o owocną współpracę z różnymi dostawcami sprzętu sprawimy, że hałas produkcji nigdy nie będzie już stanowił żadnego problemu przy realizacji szkoleń czy oprowadzaniu gości w Waszej firmie.

Dwie drogi do obejścia hałasu

W zależności od potrzeb i zakresu komunikacji, poziomu hałasu, a także budżetu, oferujemy dwa rodzaje rozwiązań komunikacyjnych:

  • systemy tourguide – dzięki zestawowi typu tourguide przeprowadzenie szkolenia lub oprowadzenie delegacji przy głośnych maszynach to pestka. Bez podnoszenia głosu, bez konieczności powtarzania – nasi odbiorcy zawsze usłyszą nasz komunikat bez względu na warunki otoczenia. Do tego typu zastosowań polecamy zestawy oparte na modelu Okayo WT-600 lub przy hałasie przekraczającym 80dB – na modelu OkayoEJ-7 lub Sennheiser TG-2020.
  • dwukierunkowe systemy tourguide (full-duplex) – komunikacja absolutna – tym stwierdzeniem krótko, ale za to najpełniej określimy to co zyskują klienci, którzy zainwestowali w systemy bezprzewodowe oparte o miniaturowe radia w technologi pełnego duplexu. Technologia ta daje możliwość komunikacji dwukierunkowej (nadajnik i odbiornik są jednym urządzeniem) z możliwością wchodzenia sobie w głos i udziału wielu uczestników w dyskusji (konferencji). Jednym z najlepszych rozwiązań tego typu na świecie jest oferowany przez nas produkt marki Seyong – Axiwi. Systemy full-duplex wymagają wyższego budżetu dla tej samej ilości uczestników komunikacji w stosunku do systemów tourguide.

Systemy audio tour guide stanowią podstawowe narzędzie pracy na równi z tabletem czy komputerem dla osób przeprowadzających szkolenia czy oprowadzających gości po linii produkcyjnej.

Szanująca się firma wykorzystując system audio-tour-guide do obsługi gości tak naprawdę dokłada cegiełkę do budowy swojego pozytywnego wizerunku. Dlatego nie dziwi obecność w naszym portfolio klientów zarówno wielkich marek międzynarodowych koncernów jak i wybijających się prężnych polskich marek.

Napisz do nas