Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś organizatorem turystyki, pilotem lub przewodnikiem turystycznym. Twoja praca jest Twoją pasją, lubisz i chcesz ją wykonywać jak najlepiej. Czasem nie jest łatwo. Szczególnie, gdy po tygodniach pracy głosem nabawiasz się chrypki, mówisz ciszej, a wtedy 50 osobowa grupa napiera na Ciebie wąskim wianuszkiem i brakuje Ci powietrza. Kupujesz więc wzmacniacz głosu – „krzykaczkę”, ale jak tu zwiedzić Bazylikę z „krzykaczką”? A do Koloseum i tak musisz wypożyczyć te fajne urządzenia… zaraz, jak one się nazywały?

Oczywiście chodzi o radioprzewodniki zwane także systemem tourguide. Systemy dla przewodników oraz systemy do oprowadzania wycieczek kupowane są coraz częściej nie tylko przez korporacje, biura podróży, ale też indywidualnych przewodników turystycznych.

Cenny kapitał, jakim jest Twój głos należy oszczędzać. Ale to nie jedyny powód, dla którego inwestycja w system tourguide to strzał w dziesiątkę. Jest ich znacznie więcej – zapoznaj się z tutorialem i sprawdź, dlaczego biura podróży i przewodnicy kupują systemy tourguide.

Systemy dla przewodników – doradztwo, dystrybucja, indywidualna oferta

Od wielu lat zajmujemy się systemami radiowej transmisji głosu, w tym systemami tourguide. Pomogliśmy stworzyć od podstaw system tourguide specjalnie dopasowany do potrzeb przewodników turystycznych. Dlatego doradzamy Tobie i innym profesjonalistom z branży turystycznej, polecając znakomity system tourguide – WT-300 – świetną inwestycję na lata, system, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Ten model systemu dla przewodników wybrały i zakupiły u nas m.in. firmy Guidee Bednarek Group (obsługująca największego w Polsce touroperatora) czy Baltic Gateway – należąca do międzynarodowej grupy Baltic Gateway organizującej między innymi pobyty w Polsce dla Klientów największych, luksusowych statków wycieczkowych. Sprawdź, kto jeszcze używa naszych systemów dla przewodników.

Napisz do nas