Przewodniku, pilocie wycieczki, organizatorze turystyki! Ta strona jest dla Ciebie!
Czy znasz to uczucie, kiedy Twoja grupa ciągle prosi o powtórzenie wypowiedzianej kwestii? Czy ciągle musisz czekać, aż cała grupa zbierze się w jednym miejscu i będziesz mógł opowiedzieć o danym obiekcie? A może zwyczajnie czasem brak Ci tchu po całodziennym oprowadzaniu i chrypka daje o sobie znać?

Na te i inne problemy mamy rozwiązanie – system tourguide.

Systemy tourguide to małe i przenośne urządzenia do radiowej komunikacji. Są coraz częściej wybierane nie tylko przez duże korporacje czy biura podróży, ale także przez indywidualnych przewodników. Nie wierzysz? Sprawdź klientów, którzy nam zaufali i używają już systemów tourguide.

Nie musisz się także martwić, że w obiektach gdzie wymagana jest cisza nikt Cię nie usłyszy. Z systemami tourguide możesz zwiedzać największe obiekty sakralne bez problemu. Nie musisz także czekać na zebranie się całej grupy przy Tobie. Od teraz każdy uczestnik wycieczki może iść swoim tempem doskonale słysząc Twój komentarz.

Nie wiesz jaki system wybrać? Nie musisz się martwić – pomożemy Ci.
Od wielu lat zajmujemy się systemami tourguide. Możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo.
Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach – my dobierzemy system i przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami umieszczonymi na naszym blogu.

Szczególnie polecamy modele:
Okayo WT-350 – najczęściej kupowany model w 2017 roku
Okayo WT-300 – popularny model turystyczny
Linkx TG-288 – model z możliwością doładowywania baterii przez USB
mGuide Pellegrino – ekonomiczny model tourguide
mGuide DLR-01 – cyfrowy system tourguide w ogólnoświatowej bezlicencyjnej częstotliwości, system dla biur oferujących wycieczki do Azji, Afryki lub Ameryki

Napisz do nas