Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś organizatorem turystyki, pilotem lub przewodnikiem turystycznym. Twoja praca jest Twoją pasją, lubisz i chcesz ją wykonywać jak najlepiej. Czasem nie jest łatwo. Szczególnie, gdy po tygodniach pracy głosem nabawiasz się chrypki, mówisz ciszej, a wtedy 50 osobowa grupa napiera na Ciebie wąskim wianuszkiem i brakuje Ci powietrza. Kupujesz więc wzmacniacz głosu – „krzykaczkę”, ale jak tu zwiedzić Bazylikę z „krzykaczką”? A do Koloseum i tak musisz wypożyczyć te fajne urządzenia… zaraz, jak one się nazywały?

Oczywiście chodzi o radioprzewodniki zwane także systemem tourguide. Systemy dla przewodników oraz systemy do oprowadzania wycieczek kupowane są coraz częściej nie tylko przez korporacje, biura podróży, ale też indywidualnych przewodników turystycznych.

Cenny kapitał, jakim jest Twój głos należy oszczędzać. Ale to nie jedyny powód, dla którego inwestycja w system tourguide to strzał w dziesiątkę. Jest ich znacznie więcej. Zapraszamy do poznania niektórych z naszych klientów oraz do zapoznania się z artykułami w sekcji BLOG.

Systemy dla przewodników – doradztwo, dystrybucja, indywidualna oferta

Wycieczka z systemem dla przewodnika Od wielu lat zajmujemy się systemami radiowej transmisji głosu, w tym systemami tourguide. Pomagamy producentom projektować systemy tourguide dopasowane do potrzeb przewodników.

 

Polecane modele:

  • Okayo WT-350 – najczęściej kupowany model w 2017 roku
  • Okayo WT-300 – popularny model turystyczny
  • Linkx TG-288 – model z możliwością doładowywania baterii przez USB
  • mGuide Pellegrino – ekonomiczny model tourguide
  • mGuide DLR-01 – cyfrowy system tourguide w ogólnoświatowej bezlicencyjnej częstotliwości, system dla biur oferujących wycieczki do Azji lub Ameryki

Napisz do nas