Okayo WT-300 G2 – to najnowszy następca kultowego modelu WT-300. Dotychczasowy lider na rynku wśród turystycznych systemów tourguide – teraz w jeszcze lepszej wersji!

System WT-300 G2, dzięki długoletniemu doświadczeniu producenta w produkcji systemów tourguide oraz możliwościom technicznym został ulepszony nie tylko z myślą o przewodnikach i pilotach, ale także o jego użytkownikach.

Najnowsza wersja, stworzona na podstawie legendarnego modelu WT-300, w połączeniu z wiedzą i techniką oferuje jeszcze więcej możliwości oraz nowy designerski wygląd. Urządzenia mają bardziej ergonomiczny kształt, a co więcej zostały dostosowane do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących.

Wbudowany mikrofon w nadajniku, to nowość dzięki której nawet w sytuacji gdy zgubi się nasz mikrofon na kablu, to nadal można z powodzeniem korzystać z nadajnika.

Funkcja alarmu utraty zasięgu pozwoli oprowadzającym na kontrolowanie swojej odległości względem przewodnika grupy, podczas gdy możliwość wyboru czasu funkcji automatycznego wyłączenia pomoże w zaoszczędzeniu mocy, a przez to dłuższej pracy urządzenia.

Pozostałe cechy modelu WT-300 G2:

  • podświetlany wyświetlacz (ułatwi odczytanie najważniejszych informacji dot. stanu urządzenia)
  • energooszczędność (czas pracy odbiornika to ok. 30h)
  • duży zasięg (do 130 m w linii wzroku)
  • odporność mechaniczna (urządzenia są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania czy upadki z niedużej wysokości)
  • bezawaryjność
  • zaprojektowane specjalne miejse na odbiornikach i nadajnikach na oznakowanie / naklejkę z logiem i danymi Twojej firmy

Przekonaj się sam i stwórz swój własny, idealny zestaw tour guide WT-300 nowej generacji (WT-300G2), dzięki któremu Twoje oprowadzanie stanie się prostsze i milsze.

Napisz do nas