Bezprzewodowy system komunikacji dla sędziów sportowych

Każdy mecz sportowy wiąże się z dużymi emocjami, ale także dynamiką rozgrywki. Dla sędziów ważna jest dobra i niezawodna komunikacja z innymi arbitrami, która nie zawsze jest możliwa ze względu na odległość i pozycję na boisku, a także prędkość gry. Z pomocą przychodzą tu systemy dwukierunkowe Axiwi AT-320 oraz AT-350, dzięki którym komunikacja między sędziami staje się bezproblemowa. Gdy piłka jest w grze nie trzeba krzyczeć i ryzykować niezrozumieniem się. Dzięki prostocie obsługi, korzystanie z systemów nie wymaga dodatkowej uwagi. Systemy komunikacji dwukierunkowej Axiwi wyróżnia także przystępna cena. Podobne systemy dla sędziów to nawet 5-krotnie wyższy wydatek!

Axiwi AT-350
AXIWI AT-320

System komunikacji sędziowskiej dla piłki nożnej

System AXIWI AT-320 i AT-350 pozwalają 6 osobom na jednoczesną komunikację symultaniczną tzn. tak jak w rozmowie telefonicznej. W praktyce oznacza to, że wszyscy arbitrzy rozstawieni na całym boisku lub wzdłuż jego długości mogą porozumiewać się bez żadnego problemu. Do wyboru są dwa rodzaje połączeń – otwarte słuchanie i mówienie lub tylko mówienie przez naciśnięcie przycisku “S”. Pozwala to dostosować sposób komunikacji do aktualnych potrzeb. W zależności od konfiguracji do rozmowy może dołączyć kolejna osoba, ale tym samym wyklucza jedną osobę z kręgu komunikacji dwukierunkowej.

Korzyści dla sędziów piłkarskich

Dynamika i sprawne podejmowanie decyzji 

  • Proaktywny sposób kierowania rozgrywką
  • Bezpośredni i łatwy kontakt z innymi arbitrami
  • Dwukierunkowa komunikacja w czasie rzeczywistym

Minimalizuje pomyłki i usprawnia proces decyzyjny

  • Potwierdzanie krytycznych informacji o grze 
  • Przekazywanie szybko i bezpośrednio istotnych informacji

Angażuje zespół sędziowski

  • Sędziowie mogą bez rozproszenia wykonywać swoje obowiązki na boisku

Profesjonalizm

  • Wprowadzona na boisko technologia procentuje większą skutecznością oraz wydajnością arbitrów

Rozwój i doskonalenie umiejętności

  • Komunikacja poprzez system Axiwi może być słuchana przez obserwatorów, kształcących się jeszcze sędziów czy trenerów dzięki czemu wiedzą co mówią sędziowie na boisku. Pomaga to w dobrej ocenie gry zawodników, kształci oraz rozwija umiejętności.

System komunikacji AXIWI AT-320 i AXIWI AT-350

Systemy komunikacji AXIWI nie przekraczają swoją wagą 40 gram, posiadają smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. Systemy zasilane są wbudowanymi bateriami litowo – polimerowymi, dzięki czemu mogą pracować nawet do 12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe w zależności od potrzeb i preferencji. System komunikacji AXIWI umożliwia 6 osobom komunikację symultaniczną, a pozostali uczestnicy mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Napisz do nas