Produkcja systemów Okayo i Linkx

29 maja 2018
Posted in Blog
29 maja 2018 Magdalena

Produkcja systemów Okayo i Linkx

Obecnie na rynku możemy znaleźć sprzęt wątpliwej jakości pochodzący m.in. z Chin. W obawie o to często pytacie nas jak produkowane są systemy tourguide oraz skąd pochodzą. Śpieszymy zatem z odpowiedzią na nurtujące Was pytania!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednego z największych producentów systemów tourguide na świecie istniejącego na rynku od 1996 roku – Okayo Electronics Co., Ltd.

Okayo posiada certyfikat ISO 9001:2015 co zobowiązuje do przestrzegania międzynarodowych standardów w zakresie zarządzania i produkcji. W praktyce oznacza to najwyższą jakość każdego elementu urządzenia, a także dbałości o każdy detal w procesie jego wytwarzania. Wdrożony proces Hazardous Substance Process Management (HSPM) obliguje Okayo do zabezpieczenia wszystkich stosowanych materiałów zgodnie ze światowymi dyrektywami.

Dzięki stosowaniu najlepszych i trwałych materiałów producent dokłada także swoją cegiełkę w dbaniu o środowisko i naszą planetę.

Kolejnym uznanym producentem na rynku systemów tourguide jest Linkx Electronics Co., Ltd.

Również i w tym przypadku możemy śmiało mówić o wysokiej jakości produktów, dzięki stosowaniu innowacyjnych systemów produkcji. Linkx również jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001:2015, a także działa pod dyrektywą RoHS2. Co to tak naprawdę oznacza? Żaden sprzęt, który wychodzi z fabryki działającej pod wspomnianą dyrektywą nie zawiera substancji szkodliwych.

Systemy tourguide obu wspomnianych powyżej producentów pochodzą z Tajwanu, zatem nie ma mowy o niskiej jakości czy toksycznych materiałach wpływających niekorzystnie na zdrowie. Systemy produkowane są z dbałością o każdy szczegół i detal tak, aby jak najdłużej mogły służyć użytkownikom i nie zanieczyszczały naszego środowiska.

 

Napisz do nas