Produkcja systemów Okayo, Linkx i mGuide

2018 Magdalena

Produkcja systemów Okayo, Linkx i mGuide

Obecnie na rynku możemy znaleźć sprzęt wątpliwej jakości pochodzący m.in. z Chin. W obawie o to często pytacie nas jak produkowane są systemy tourguide oraz skąd pochodzą. Śpieszymy zatem z odpowiedzią na nurtujące Was pytania!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednego z największych producentów systemów tourguide na świecie istniejącego na rynku od 1996 roku – Okayo Electronics Co., Ltd.

Okayo posiada certyfikat ISO 9001:2015 co zobowiązuje do przestrzegania międzynarodowych standardów w zakresie zarządzania i produkcji. W praktyce oznacza to najwyższą jakość każdego elementu urządzenia, a także dbałości o każdy detal w procesie jego wytwarzania. Wdrożony proces Hazardous Substance Process Management (HSPM) obliguje Okayo do zabezpieczenia wszystkich stosowanych materiałów zgodnie ze światowymi dyrektywami.

Dzięki stosowaniu najlepszych i trwałych materiałów producent dokłada także swoją cegiełkę w dbaniu o środowisko i naszą planetę.

Kolejnym uznanym producentem na rynku systemów tourguide jest Linkx Electronics Co., Ltd.

Również i w tym przypadku możemy śmiało mówić o wysokiej jakości produktów, dzięki stosowaniu innowacyjnych systemów produkcji. Linkx również jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001:2015, a także działa pod dyrektywą RoHS2. Co to tak naprawdę oznacza? Żaden sprzęt, który wychodzi z fabryki działającej pod wspomnianą dyrektywą nie zawiera substancji szkodliwych.

Od niedawna na naszej stronie można znaleźć również systemy tourguide marki mGuide. Jest to marka własna firmy Mexpo. Produkowane modele to wynik wieloletniego doświadczenia naszej firmy, a także odpowiedź na potrzeby naszych klientów.

Sprzęt produkowany pod marką mGuide pochodzi z najlepszych tajwańskich fabryk od wielu lat współpracujących z naszą firmą. W związku z tym śmiało można mówić o produkcji zgodnej ze światowymi standardami, a także bezpiecznej dla środowiska.

Systemy tourguide obu wspomnianych powyżej producentów pochodzą z Tajwanu, zatem nie ma mowy o niskiej jakości czy toksycznych materiałach wpływających niekorzystnie na zdrowie. Systemy produkowane są z dbałością o każdy szczegół i detal tak, aby jak najdłużej mogły służyć użytkownikom i nie zanieczyszczały naszego środowiska.

Napisz do nas