mGuide GST to system łączności bezprzewodowej, który usprawnia komunikację i ułatwia organizację pracy w branży HORECA.

mGuide GST sprawdzi się np. do komunikacji między:

  • kuchnią lub tzw. wydawką, a ekipą kelnerską w restauracji.
  • kelnerami, a zapleczem np. na imprezach okolicznościowych.
  • szefem sali, a personelem podczas obsługi cateringu czy przyjęć.
  • recepcją hotelu, a personelem sprzątającym lub ochroną.

Lokale gastronomiczne

Branża gastronomiczna rozwija się dynamicznie, a konkurencja jest bardzo duża. Dodatkowo w ostatnim czasie drastycznie wzrosły koszty prowadzenia działalności związane ze wzrostem cen energii. W wielu przypadkach oznacza to, że aby przetrwać należy maksymalizować liczbę klientów, skracać czas obsługi i sprawić, aby żaden klient nie odszedł, zanim zostanie obsłużony. Jednym ze sposobów na spełnienie tych warunków jest zapewnienie bezproblemowej komunikacji między pracownikami.

Dzięki dwukierunkowemu systemowi radiowemu z można ograniczyć czas oczekiwania i obsłużyć klientów na czas. Komunikacja w obie strony umożliwia zespołom szybką koordynację i szybkie reagowanie na potrzeby klientów. Klienci bywają trudni, dlatego zanim dojdzie do eskalacji problemu kelnerzy mogą szybko zareagować dzięki komunikacji za pomocą systemu mGuide GST.

Catering

Catering jest wyjątkową usługą pod względem koordynacji pracy. Sprawna obsługa wydarzenia jest tutaj niezwykle kluczowa. Komunikacja radiowa pomiędzy koordynatorem czy szefem personelu, a osobami obsługującymi gości sprawi, że praca będzie realizowana w odpowiednim tempie, a żaden klient nie będzie miał powodów do narzekań. 

Obsługa hotelowa

Sprawna obsługa gościa w hotelu to proces, który powinien odbywać się dyskretnie, za kulisami. Aby proces ten był zwinny i niezawodny, a goście zadowoleni, personel od recepcji przez personel sprzątający, aż po ochronę musi bez problemów porozumiewać się ze sobą. W tym właśnie pomaga 2-kierunkowy system łączności radiowej mGuide GST, który umożliwia wszystkim pracownikom hotelu sprawną komunikację. 

Elementy systemu mGuide GST

  • Mobilna stacja radiowa G1 z głośnikiem i mikrofonem do umieszczenia w kuchni, na wydawce lub w recepcji. Do stacji można podłączyć mikrofon na elastycznym wysięgniku (tzw. „gęsia szyjka”) – SM-01, a do łatwiejszej obsługi przycisku PTT – skorzystać z przycisku aktywowanego stopą, bez użycia rąk – FS-01.
  • Kieszonkowe radio G2 – bardzo lekkie i nieduże, wyposażone w uchwyt na smycz oraz klips na pasek.

System ma możliwość komunikacji 2-kierunkowej w pół dupleksie.

Akcesoria

  • mikrofon blatowy SM-1
  • przycisk PTT nożny do aktywacji mikrofonu w stacji G1
  • headset F1, tzw. dyskretny

Napisz do nas