Cieszymy się bardzo, że chcą Państwo przetestować nasz sprzęt! Mamy nadzieję, że system spełni oczekiwania i sprawdzi się jak najlepiej, ale – jak to bywa w życiu – są pewne zasady, których warto przestrzegać, aby kaucja szczęśliwie powróciła na Państwa rachunek.
Oto, w jakich przypadkach możemy częściowo lub wcale nie zwrócić kaucji:
1. Zniszczenia mechaniczne
Jeśli sprzęt wróci w stylu „po starciu z czołgiem” – mamy problem. Wgniecenia, pęknięcia, poważne rysy czy inne „pamiątki z podróży” mogą oznaczać utratę kaucji.
2. Zalanie
Nasz sprzęt lubi wodę tak samo jak koty – czyli wcale (chyba, że mówimy tu o konkretnym modelu przeznaczonym do używania w wodzie ;)). Jeśli wróci w stanie przypominającym intensywny kurs nurkowania, kaucja może niestety zostać przeznaczona na koszty „osuszania”.
3. Wydłużenie czasu testowania
Zdarza się, że czas płynie szybciej, a sprzęt nie zdąży na swój „pociąg” powrotny – rozumiemy! Jednak jeśli przesadzi z urlopem i wróci zbyt późno, możemy nieco pomniejszyć kaucję, żeby pokryć dodatkowe „koszty wakacyjne”.
4. Brak pełnego wyposażenia
Czasem w ferworze testowania sprzętu coś może się zawieruszyć, jak skarpetka w pralce. Jeśli jednak zestaw wróci bez nadajników, odbiorników, mikrofonów, słuchawek wielorazowych, headsetów czy walizy transportowej, możemy zatrzymać część kaucji, aby pokryć koszty brakujących elementów zestawu.
5. Zapakowanie do wysyłki
Pamiętaj, że nasza walizka to część zestawu, a nie opakowanie na wysyłkę! Nie chcemy, żeby wróciła z dodatkowymi „tatuażami” w postaci etykiet kurierskich. Walizkę spakuj do odpowiedniego kartonu lub owiń kilkukrotnie folią bąbelkową, tak aby walizka dotarła do nas w takim stanie, w jakim do Państwa – bez naklejek i śladów podróży.