Tłumacz Vasco jest wysoko oceniany przez klientów na całym świecie. Jego skuteczność oraz łatwa i intuicyjna obsługa zostały docenione przez służby mundurowe, ratownicze, wojsko oraz urzędy wielu krajów Europy. Wystarczy wypowiedzieć lub wpisać dowolne słowo lub zdanie, aby uzyskać dokładne tłumaczenie.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Vasco Translator Premium 5″ to proste w obsłudze urządzenie, które nie wymaga żadnej konfiguracji ze strony użytkownika. Wystarczy je uruchomić i można od razu rozpocząć tłumaczenie.

KONWERSACJA
Dzięki wbudowanej aplikacji ”Konwersacja” urządzenie umożliwia prowadzenie swobodnej rozmowy pomiędzy osobami komunikującymi się w różnych językach. Aplikacja umożliwia powrót do wcześniejszych wypowiedzi w dowolnym momencie.

JĘZYKI
Urządzenie rozpoznaje mowę w ponad 50 językach.

AKTUALIZACJA
Vasco Translator to międzynarodowy lider wśród tłumaczy elektronicznych. Translator poradzi sobie nawet ze skomplikowanymi tłumaczeniami. Oprogramowanie jest na bieżąco udoskonalane, a jego aktualne wersje można zawsze bezpłatnie i automatycznie zainstalować wybierając odpowiednią opcję z menu urządzenia.

Od teraz nowa funkcja gratis – Translator automatyczny Vasco z systemem tłumacza konferencyjnego Multitalk – idealne proste rozwiązanie dla tłumaczeń w biznesie!

MultiTalk to nowość w ofercie Vasco Electronics. Funkcja umożliwia szybką i płynną rozmowę z wieloma osobami, które posługują się różnymi językami. Tłumaczenie odbywa się w czasie rzeczywistym w bardzo dobrej jakości. MultiTalk może połączyć ze sobą nawet 100 osób np. w jednym miejscu, ale też z dowolnego miejsca na świecie. To idealne rozwiązanie, które można wykorzystać podczas spotkania biznesowego, w fabryce lub podczas konferencji. Jego funkcjonalność docenią również przewodnicy czy piloci wycieczek.

Uwaga – tłumacz z funkcją Multitalk to rozwiązanie systemowe. W związku z tym, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędny jest zakup minimum 2 sztuk (lub N sztuk na N uczestników konferencji, spotkania).

Pozostałe cechy:
– Zasięg 4G w ponad 160 krajach, bez umowy i abonamentu
– Głośnik 84 Db do pracy w każdych warunkach
– Dokładna wymowa jak native speaker
– Mocna bateria do 160h czuwania
– 5 silników tłumaczeniowych
– Ekran dotykowy 5”
– Solidna obudowa
– Tłumacz foto – dzięki aplikacji Tłumacz foto, możesz szybko przetłumaczyć restauracyjne menu, tekst na tablicy informacyjnej, ulotkę czy znak ostrzegawczy i to aż w 40 językach. Niczego nie musisz przepisywać wystarczy że zrobisz zdjęcie!

FUNKCJE DODATKOWE
– Konwerter walut
– Kalkulator
– Przelicznik miar, wag, prędkości, ciśnienia, temperatury i objętości

OPIS TECHNICZNY
– Ekran: 5”, IPS, HD LCD 1280*720
– Procesor: MT6735P QUAD CORE 1.0GHz
– Pamięć RAM: 1 GB
– Pamięć ROM: 8 GB
– Bateria: Litowo-jonowa 2200mAh
– Wejście USB: MicroUSB
– Wejście słuchawkowe: 3,5 mm
– Wymiary: 144.3 x 71.7 x 8.0 mm
– Waga: 143 g

ZESTAW ZAWIERA
– Vasco Translator Premium 5″
– Kabel USB
– Ładowarka
– Pełna drukowana instrukcja w języku polskim

GWARANCJA
24 miesiące

ŁĄCZNOŚĆ
Vasco Translator zawdzięcza swoją dokładność i niezawodność stałemu połączeniu z internetem. Zainstalowana w urządzeniu międzynarodowa karta SIM sprawi, że podczas korzystania z tłumacza nie odczujesz, że urządzenie działa on-line. Wygoda i precyzja tego rozwiązania sprawia, że zagraniczne podróże stają się jeszcze bardziej swobodne, a rozmowa z obcokrajowcami łatwa i przyjemna.

W każdej chwili możesz doładować konto na stronie vasco-sim.com.

Napisz do nas