Tarcza dla muzeów w Polsce - pakiet produktów anty-covidowych

 Nie dajmy „koronie” szansy!

W związku z otwarciem placówek muzealnych i galerii, ale nadal trudną sytuacją związaną z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa w miejscach publicznych, specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy ofertę akcesoriów i produktów higienicznych. Korzystanie z nich, w połączeniu z zasadami dystansu społecznego i noszeniem maseczek, ma na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia w muzeach i galeriach, w których goście korzystają z systemów tour-guide lub audio-guide.

Tarcza dla muzeów w Polsce - pakiet produktów anty-covidowych

 Nie dajmy „koronie” szansy!

W związku z otwarciem placówek muzealnych i galerii, ale nadal trudną sytuacją związaną z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa w miejscach publicznych, specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy specjalną ofertę produktów i zestawów produktów. Korzystanie z nich, w połączeniu z zasadami dystansu społecznego i noszeniem maseczek, ma na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia w muzeach i galeriach, w których goście korzystają z systemów tour-guide lub audio-guide.

jednorazowe

Słuchawki jednorazowego użytku

Wygodna słuchawka jednouszna zapakowana w zgrzewany woreczek gwarantujący pierwsze użycie. Kształt słuchawki i jej gumowa końcówka nie podrażnia ucha i nie powoduje jego zmęczenia.
Słuchawki jednorazowe współpracują ze wszystkimi modelami systemów tourguide i audioguide wyposażonymi w gniazdo typu jack 3,5 mm.

worek 100 sztuk słuchawek – 190 zł brutto
karton 1000 sztuk słuchawek 1450 zł brutto

jednorazowe
sluchawki

Anatomiczne słuchawki jednorazowego użytku

Słuchawka o anatomicznym kształcie dostosowana do lewego ucha, wzorowana na słuchawkach firmy Apple. Słuchawka w kolorze białym. Nie podrażnia i nie męczy ucha.  Współpracuje ze wszystkimi modelami systemów tourguide i audioguide wyposażonymi w gniazdo typu jack 3,5 mm.

worek 100 sztuk słuchawek – 200 zł brutto
karton 1000 sztuk słuchawek – 1750 zł brutto

sluchawki
nakladki

Nakładki higieniczne na słuchawki

Jeśli w swojej placówce korzystają Państwo ze słuchawek wielorazowego użytku polecamy korzystanie z bardzo tanich i skutecznych flizelinowych nakładek na słuchawki. Materiał jest biodegradowalny nie powoduje alergii ani pocenia się ucha u osoby korzystającej. Użytkownik może w szybki i prosty sposób samodzielnie nałożyć nakładkę na słuchawkę. Produkt higieniczny jednorazowego użytku.

nakładka o średnicy 5,5 cm: 1000 sztuk – 330 zł brutto
nakładka o średnicy 8 cm: 1000 sztuk – 550 zł brutto 

nakladki
chusteczki

Jednorazowe chusteczki do dezynfekcji słuchawek, odbiorników tourguide lub audioprzewodników

Chusteczki pakowane są pojedynczo w saszetki dzięki czemu każdy użytkownik może samodzielnie zdezynfekować wypożyczone urządzenie, co da mu dodatkową gwarancję higieny. Chusteczki nasączone są atestowanym i bezpiecznym dla skóry płynem do dezynfekcji.

100 sztuk – 110 zł brutto
1000 sztuk – 900 zł brutto

chusteczki
bacstop

Bac-Stop – nano-cząsteczkowy płyn do dezynfekcji sprzętu o długotrwałym działaniu wirusobójczym

Wystarczy użyć raz na 10 dni. Zastosowana w sprayu formuła “Bacoban” skutecznie działa przeciwko: bakteriom, grzybom, wirusom (wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV, infekcje grypy, w tym H5N1 i H1N1, rotawirusy i adenowirusy). Testowane zgodnie z wytycznymi VAH.

Wystarczy rozłożyć słuchawki lub odbiorniki płasko na stole, spryskać z odległości ok. 20 cm, delikatnie przetrzeć szmatką i gotowe! Preparat tworzy niewidzialną powłokę, która chroni spryskany przedmiot nawet do 10 dni.

Butelka z rozpylaczem 500 ml – 75 zł brutto

bacstop
kejs

Kejs do sterylizacji sprzętu 

Kejs służy do bezpiecznej sterylizacji odbiorników i nadajników tourguide światłem UV-C. Wyposażony jest w 2 lampy o mocy 2+2W każda. Lampy posiadają czujnik ruchu PIR zabezpieczający przed emisją światła UV-C, gdy w pobliżu wykryty zostanie ruch. Sterylizacja rozpoczyna się 20 sekund od uruchomienia lamp i przy zamkniętym wieczku kejsu. Czas sterylizacji to 60 sekund.

Lampy nie wymagają stałego źródła zasilania, gdyż są wyposażone w akumulatory. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB (w komplecie).
Czas całkowitego ładowania – 1h, czas pracy na pełnym akumulatorze – 85 minut.

Wymiary: 155 x 315 x 460 mm
Waga ok. 2 kg

Kejs do sterylizacji – 695 zł brutto

kejs
smycze

System smyczy jednorazowych i smyczy bawełnianych do prania

Ze względu na częsty kontakt z szyją, rękoma i potem użytkownika smycze do urządzeń audioguide czy tourguide są elementem o bardzo wysokim stopniu ryzyka rozprzestrzeniania wirusów. Jednocześnie z uwagi na metalowe lub plastikowe elementy pranie smyczy bywa kłopotliwe.

Dlatego opracowaliśmy nasz autorski system smyczy, w którym część zasadnicza (taśma) nie posiada żadnych metalowych ani plastikowych części co znacznie obniża jej cenę – dzięki czemu można traktować je jako produkt jednorazowego użytku (smycze jednorazowe). W przypadku taśm bawełnianych – produkt nadaje się do prania (smycze bawełniane do prania).

Do smyczy należy dokupić specjalny system zaczepów z karabińczykiem (do zaczepienia smyczy) i pętelką (do zaczepienia urządzenia).

Zaczep do smyczy – 50 sztuk – 60 zł brutto
Smycze do prania – 1000 sztuk – 850 zł brutto
Smycze jednorazowe –  1000 sztuk – 730 zł brutto

smycze
dozowniki

Wolnostojące automatyczne (bezdotykowe) dozowniki płynu/żelu do dezynfekcji

Stworzenie gościom Państwa placówki komfortowych warunków mających na celu utrzymanie indywidualnej higieny dłoni będzie uzupełnieniem całego procesu mającego na celu zminimalizowanie ryzyka przenoszenia wirusów czy bakterii. Sterylny i czysty audioprzewodnik czy odbiornik przekazany w zdezynfekowane dłonie to również na późniejszym etapie mniejsze ryzyko dla Państwa personelu zajmującego się sprzętem. Oferujemy 3 modele wolnostojących, nie wymagających montażu dozowników, które można przenosić z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb.

Baterie do dozowników w cenie produktu.

Mały nablatowy dozownik o pojemności 280 ml w kolorze srebrny chrom – 90 zł brutto
Wolnostojący dozownik na stojaku o pojemności 1000 ml w kolorze białym – 500 zł brutto
Wolnostojący dozownik na pylonie o pojemności 850 ml w kolorze srebrny chrom – 700 zł brutto

Dodatkowo jako uzupełnienie do dozowników oferujemy żele do dezynfekcji w opakowaniach o dużej pojemności.

Antybakteryjny i antywirusowy żel do rąk Septicol. Duże, ekonomiczne opakowanie – 1000 ml – 70 zł brutto
Anty – vir to płyn do dezynfekcji o zawartości 70% alkoholu, przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania oraz dezynfekcji różnorodnych powierzchni, nawet tych mających kontakt z żywnością. Zwalcza bakterie, wirusy i grzyby, ma właściwości dezynfekcyjne, czyszczące i biobójcze. Kanister 5000 ml – 69 zł brutto

dozowniki
korzysci

Korzyści przy zakupach z pakietu Tarczy:

Przy każdym zakupie kieszonkowa buteleczka żelu do dezynfekcji Septicol w prezencie, a ponadto…

przy zakupie min. 3 różnych produktów
50 sztuk chusteczek antywirusowych GRATIS

przy zakupie o wartości powyżej 2000 zł
100 sztuk chusteczek antywirusowych GRATIS

przy zakupie min. 2000 sztuk słuchawek jednorazowych
dozownik nablatowy za 10 zł

przy zakupie min. 5000 sztuk słuchawek jednorazowych
dowolny model dozownika wolnostojącego za 100 zł

korzysci
zapytanie
zapytanie

Chcesz skorzystać z oferty? Masz pytanie?

Zachęcamy do wypełnienia formularza lub o wiadomość e-mail na adres biuro@systemtourguide.com
Z chęcią odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy (pole obowiązkowe)

  Numer telefonu
  Adres e-mail (pole obowiązkowe)

  Jakimi produktami są Państwo zainteresowani?

  Treść zapytania

  zapytanie
  zapytanie