Strona Główna

Systemy tour guide

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów tour guide (systemów dla przewodników oraz do oprowadzania wycieczek) i sprzętu do tłumaczeń symultanicznych.

Oferujemy rozwiązania mobilnych radiowych systemów transmisji audio dla przewodników (radioprzewodnik, tour guide system), które z naszą pomocą można rozbudować do systemów tłumaczeń o zarówno mobilnym jak i typowo stacjonarnym zastosowaniu.

Do grona naszych klientów należą duże międzynarodowe koncerny, gdzie systemy tour-guide (radioprzewodniki) wykorzystywane są przy oprowadzaniu delegacji po linii produkcyjnej lub przy prowadzeniu szkoleń w otoczeniu o wysokim hałasie, a także organizacje i uczelnie, firmy szkoleniowe, agencje tłumaczeń czy wreszcie indywidualni przewodnicy turystyczni, którzy coraz częściej decydują się zastąpić nie-ekologiczną "krzykaczkę" (hałas) nowoczesnym i eleganckim systemem do oprowadzania.

Sprzedawany przez nas sprzęt guidetour jest również dedykowany i znajduje zastosowanie w audiodeskrypcji - czyli metodzie przekazania sztuki - filmowej, teatralnej, plastycznej - osobom niewidomym. Nasz sprzęt do audiodeskrypcji jest wykorzystywany m.in. podczas seansów w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Sprzedajemy systemy guidetour marek mGuide, Okayo, Sennheiser, PZent, Seyoung (WiWi).

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas systemach tour guide.

Systemy audio guide

Jako uzupełnienie do systemów tour guide oferujemy Państwu również automatyczne systemy do indywidualnego zwiedzania – audio guide, znane także jako audio przewodniki.

Audio przewodnik to już dzisiaj standard w turystyce, a my pomagamy osiągnąć jak najwyższe standardy.

Posiadamy w ofercie systemy marki mGuide, Okayo oraz Sennheiser guidePort.

Jesteśmy również producentem kontentu (audycji) do audio przewodników.

Nasi klienci w tej dziedzinie to miasta, gminy, organizacje turystyczne i operatorzy turystyki. Współtworzymy największy polski miejski system audio guide – audio guide gdansk.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat systemów audio guide.

Powiedz nam co robisz - a doradzimy Ci jaki sprzęt wybrać:

 • Jestem
  przewodnikiem

  button_pd.png

  Marta_przewodniczkaJeśli jesteś przewodnikiem, pilotem lub reprezentujesz biuro podróży - zacznij od tego miejsca.

  Dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć o radiowym sprzęcie tourguide dla przewodników, znajdziesz odpowiedzi na pytania, które zadają nasi klienci - przewodnicy i organizatorzy turystyki, a wreszcie - poznasz sprzęt, który Twoją pracę uczyni łatwiejszą i przyjemniejszą.

 • Jestem
  tłumaczem
  button_pd.png

   

   

   

   

  mikroMarta_3.jpg

  Będąc tłumaczem ustnym lub jeśli reprezentujesz biuro tłumaczeń - tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat wyboru najlepszego rozwiązania sprzętowego.


  Czym się różni zestaw do tłumaczeń mobilnych od innych zestawów, dlaczego klienci kupują radiowe systemy do tłumaczeń, jaki sprzęt najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom - wszystko to znajdziesz w tej sekcji naszego serwisu.
 • Pracuję
  w hałasie

  button_pd.png


  wkasku_slucha3.jpg


  Jeżeli w swojej pracy musisz oprowadzać delegacje w 
  hałaśliwym środowisku linii produkcyjnej lub musisz
    przeszkolić pracowników na hali gdzie hałas może przekraczać 80dB, to wiesz że bez odpowiedniego sprzętu do komunikacji Twoi słuchacze mogą Cię nie usłyszeć lub co gorsza źle zrozumieć.

  Przejdź dalej i dowiedz się jak systemy tourguide lub full duplex ułatwiają komunikację i pracę w miejscach o wysokim hałasie i sprawdź jaki sprzęt jest najlepszy do Twoich zadań.

 • Pracuję dla top management
  button_pd.png
  top_mngment.jpg
  W przypadku obsługi executives oprócz najwyższej jakości transmisji audio liczy się także wygoda i prostota użytkowania, a także co wcale nie najmniej ważne - odpowiedni wygląd sprzętu.

   

  Te cechy reprezentuje cyfrowy system tourguide marki PZent, który polecamy do oprowadzania i tłumaczeń dla sfery B2B.

 • Realizuję
  audiodeskrypcję
  audiodeskr.jpg
  Profesjonalna audiodeskrypcja filmu, spektaklu czy widowiska sportowego bez sprzętu do audiodeskrypcji nie jest możliwa, to już wiesz.

  Zobacz w jakie rozwiązanie sprzętowe zainwestować, aby realizować profesjonalną audiodeskrypcję lub wyposażyć swój obiekt tak aby imprezy na nim realizowane dostosowane byly do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących.

  button_pd.png

 • Reprezentuję
  muzeum

  56F97BC6_muzeum_wnetrze.jpg

  Jeżeli reprezentujesz placówkę muzealną, galerię, skansen, gminę lub miasto - w tej sekcji znajdziesz to czego potrzebujesz.

  Jak wybrać system tourguide i audioguide i czym się w sumie różnnią?... Jak nagrać audycje w kilku językach? Czy audioguide może być w komórce turysty? Tutaj są odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

  button_pd.png

   

Kontakt
*
*
*
*


Nie możesz przeczytać? Zmień obrazek *

© 2010 mGuide